Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Strona główna   ›   Dla kogo   ›   Dla kobiet

Dla kobiet

Konsekwencją niewystarczającej ilości kolagenu w skórze kobiety może być wiele pojawiających się problemów skórnych. 

Po 25 roku życia procesy syntezy kolagenu stają się coraz wolniejsze i zaczyna brakować go w organizmie człowieka, a te pierwsze ubytki są najbardziej widoczne na skórze w postaci zmarszczek, przebarwień, niedostatecznie nawilżonej skóry.

W skórze człowieka kolagen stanowi ok. 70% wszystkich białek, w konsekwencji czego to właśnie on jest odpowiedzialny za zdrowie naszej skóry.

 

Włókna kolagenowe odpowiadają w największym stopniu za strukturę naszej skóry. Tworzą one matrycę, w którą wbudowane są inne składniki aktywne – takie jak melanina czy kwas hialuronowy.  

 

Włókna kolagenowe podlegają ciągłym zmianom w naszym organizmie. Wraz z wiekiem stają się słabsze oraz bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, a także przemiany chemiczne, co prowadzi do osłabienia naszej skóry. 

 

Dlatego w walce z procesami starzenia należy zadbać przede wszystkim o odpowiednią ilość kolagenu w skórze. Dla poprawy i utrzymania właściwej kondycji skóry zaleca się stosowanie Nanotropocollagenu NTC wszystkim paniom po 25 roku życia.

 

Zobacz efekty pielęgnacji NTC

 

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI