Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Dla kobiet w ciąży

Jednym z naturalnych  procesów fizjologicznych w okresie ciąży jest intensywny przyrost masy ciała. Przyrost ten odbywa się w różnych partiach ciała, gdzie skóra zmuszona jest do intensywnego powiększenia swoich rozmiarów w krótkim czasie. 

 

Niewłaściwie przygotowana skóra - zawierająca niewystarczającą ilość kolagenu - traci swoją jędrność, sprężystość i elastyczność – może ulec nadwyrężeniu i pęka.

 

Konsekwencje niedoborów kolagenu

Konsekwencją niewystarczającej ilości kolagenu w skórze kobiety w okresie prenatalnym mogą być rozstępy, cellulit, pękanie krocza, a także pojawiające się blizny po cesarskim cięciu czy nacięciu krocza.

 

Zapobieganie i redukowanie zmian skórnych  

Polega na uzupełnieniu braków tropokolagenu (wbudowującego się we włókna kolagenowe) poprzez jego wmasowywanie na powierzchnię skóry. Dzięki temu wnika on do skóry właściwej i tworzy włókna odpowiedzialne za elastyczność, sprężystość oraz jędrność. 

 

Właściwości fizykochemiczne tropokolagenu odpowiadają za naprawę i regenerację ran, remodelowanie blizny i wzrost wytrzymałości mechanicznej blizny. Efektem terapii tropokolagenem jest przyspieszenie procesu naprawy tkanki skórnej. 

 

Kolagen NTC - bezpieczny dla mamy i dziecka

Kolagen NTC jest w 100% naturalny - bezpieczny zarówno dla mamy jak i dziecka podczas całej ciąży oraz w okresie karmienia. 


Wynika to z faktu, że składniki Kolagenu NTC występują naturalnie w organizmie człowieka. Dodatkowo nasz produkt zawiera czysty, naturalny materiał biologiczny bez żadnych dodatkowych barwników, parabenów czy konserwantów dzięki czemu nie posiada właściwości drażniących ani alergizujących.

Jeśli pomimo tego masz wątpliwości możesz skonsultować się z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę.

 

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI