Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Strona główna   ›   Baza wiedzy   ›   Forum

Forum

FORUM
Autor Post Data postu
Agnieszka
Dwa pytania a propos aplikacji
1. Czy zamiast zwilżać twarz wodą mogę wykorzystać wyciąg lub napar ziołowy?

2. Zaczęłam stosować gąbeczkę do mycia twarzy, niestety mam wrażenie, że nie służy to mojej skórze - mam cerę naczynkową i wrażliwą, po użyciu gąbeczki długo pozostaje zaczerwieniona. Pytanie - czy mogę ograniczyć się tylko do użycia mydełka? Stosuję mydło Aleppo z czarnuszką. Będę wdzięczna za podpowiedzi!
 
2015-04-09 13:31
NTC
Admin
Dwa pytania a propos aplikacji
Ad. 1 Jeśli chodzi o przygotowanie skóry twarzy do aplikacji kolagenu, to wyciąg czy napar ziołowy nadaje się w tym przypadku idealnie. Tzw. oczyszczające parówki ziołowe czyli inhalacje przyczyniają się do poprawy wyglądu i stanu skóry twarzy. Ciepło powoduje rozszerzenie porów przez co pomaga w pozbyciu się zalegających zanieczyszczeń oraz łoju. Dobrze ukrwiona i nawilżona skóra jeszcze skuteczniej wchłania kolagen. Jedyne zastrzeżenie to aby ten wyciąg nie powodował natłuszczania skóry - tłuszcz zapcha pory twarzy. Należy pamiętać aby w czasie aplikowania kolagenu utrzymać skórę twarzy w ciągłym nawilżeniu, nie należy dopuścić do tzw. ściągnięcia się skóry twarzy.

Ad. 2 Jeśli chodzi o wrażliwą skórę z tendencją do zaczerwieniania się - oczywiście można stosować samo mydło bez gąbki. Dodatkowo takie zaczerwienienia świadczą o problemach z naskórkiem twarzy - przy cyklicznej aplikacji Kolagen NTC sprawi, że naskórek bardzo ładnie się zregeneruje.
 
2015-04-09 14:23

Wyświetlono posty od 1 do 2 z 2

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI