Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Strona główna   ›   Baza wiedzy   ›   Forum

Forum

FORUM
Autor Post Data postu
agnieszka
przebieg aplikacji
Witm. Stosuje NTC od 2 tyg i mam chyba problem z jego aplikacja. Wklepywanie trwa ok 15 min ponieważ cały czas gdy woda sie wchłania pozostaje mi na twarzy lepka warstwa. Zwilżam, masuje, wklepuje, aż w koncu sie poddaje i to zostawiam.( twarz myje, pilinguje, robie parówke- nakładam 1 pompkę NTC). Czy pod koniec aplikacji może tak być?
 
2015-04-15 10:29
NTC
Admin
przebieg aplikacji
Pani Agnieszko, czy może Pani podać o jaki kolagen dokładnie chodzi - 50ml czy 300ml. Pytam w kontekście sygnalizowanej przez Panią ilości dozowanego kolagenu - 1 pompka.
 
2015-04-15 11:20
agnieszka

Już podaje 50 ml.
 
2015-04-15 14:37
NTC
Admin

Pani Agnieszko,

1 pompka przy kolagenie 50ml to bardzo mała ilość. Jeśli chodzi o twarz to powinno się stosować 2-3 pompki i wmasowywać żel wklepując go przez ok. 5 minut. Po 5 minutach żel powinien się wchłonąć całkowicie.

Oczywiście w trakcie aplikacji jeśli czujemy, że skóra twarzy nam się ściąga, wysycha to lekko ją nawilżamy i ponownie wklepujemy. Odpowiednio przygotowana skóra (otwarte, niezapchane pory) wchłania 2-3 pompki kolagenu do 5 minut. Czy u Pani po tych 15 minutach kiedy w końcu twarz wysycha, ma Pani uczucie ściągnięcia twarzy? Jeśli nie to znaczy, że kolagen się wchłonął całkowicie.

Trochę nas dziwi ta lepkość, o której Pani wspomina. Kolagen NTC nie ma takich właściwości. Być może jest to subiektywne odczucie lub efekt stosowania dodatków do parówek.

Właśnie, wspomina Pani o parówkach, jak rozumiemy chodzi o tzw. oczyszczające parówki ziołowe czyli inhalacje. Są one jak najbardziej pożądane przed aplikacją, ale uwaga - jedyne zastrzeżenie to aby ten wyciąg nie powodował natłuszczania skóry - tłuszcz zapcha pory twarzy. Być może tutaj tkwi problem. Proszę napisać jak te zabiegi w Pani przypadku wyglądają, co Pani dodaje do takiej inhalacji.

Proszę napisać czy pomimo tych uwag do aplikacji widzi Pani jakieś efekty stosowania kolagenu NTC po tych dwóch tygodniach. Pierwsze powinny być widoczne: gładsza skóra, poprawiony/wyrównany kolor skóry - a być może widzi Panie jakieś inne efekty.

Prosimy także o podesłanie numeru partii NTC lub daty zakupu.
 
2015-04-15 16:39
agnieszka

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Po wyschnięciu na twarzy nie mam uczucia ściągnięcia. Skóra jest sucha, gładka, delikatna i powoli wyrównuje się koloryt:)
Parówki robię z samej ciepłej wody, następnie przemywam twarz wodą i wklepuje NTC.
Jedynie nieprzyjemne jest dla mnie ciągnięcie skóry spowodowane lepkością tuż przed wyschnięciem preparatu.
Czy może być to złe oczyszczanie twarzy?

nr partii 10/2015 00714

 
2015-04-15 21:51
agnieszka

Nadmienię tylko, że mam bardzo cienką, ale mieszaną skórę twarzy.


 
2015-04-15 21:54
NTC
Admin
Aplikowanie kolagenu NTC
Pani Agnieszko,

parówki działają korzystnie na skórę poprzez otwieranie porów skórnych i oczyszczenie z nadmiaru łoju i zalegających płytko zanieczyszczeń. Skóra jest wtedy przygotowana do dalszych zabiegów, a kosmetyki szybciej się wchłaniają.

Należy jednak zauważyć, że najszybciej wchłania się woda i dlatego może Pani odczuwać ściąganie i lepkość podczas aplikacji kolagenu - pory wchłaniają szybko wodę z powierzchni skóry, a kolagen nie zdąży jeszcze wniknąć.

Sposobem na to może się okazać dodatkowe nawilżanie skóry wodą podczas aplikacji - nie osłabi ono działania preparatu, a jedynie pozwoli na lepsze wnikanie kolagenu poprzez oczyszczone pory skórne.
 
2015-04-16 13:25

Wyświetlono posty od 1 do 7 z 7

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI