Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Strona główna   ›   Baza wiedzy   ›   Forum

Forum

FORUM
Autor Post Data postu
Julia
Jontoforeza
Od jakiegoś czasu stosuję NTC jako bazę pod dermaroller (mam nadzieję, że kolagen może mieć kontakt ze stalą chirurgiczną czy tytanem i nie zmienia swoich właściwości). Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy można użyć kolagenu NTC do zabiegu jontoforezy. Do tej pory stosowałam czysty chlorek wapnia i sodu, a dopiero później, po zabiegu, kolagen.
Czy NTC wprowadzony elektrodami "przepuści" jakieś jony głębiej i w ten sposób zadziała lepiej czy to nic nie zmieni i zadziała tak samo jak tylko wmasowany w skórę?

Jeśli jednak jest sens go wprowadzać w ten sposób to przez + czy przez -?
 
2016-05-03 08:40
NTC
Admin

Zarówno dermaroller jak i jonoforeza należą do podstawowych zlecanych przez nas technik zwiększających przepuszczalność naskórka. Powodują, że zdecydowanie większa ilość kosmetyku przenika do skóry właściwej tym samym przynosząc lepsze efekty.

Więcej na temat możliwości zwiększania przepuszczalności skóry może Pani przeczytać na: http://kolagen-ntc.pl/ntc.php?lang=pl&id_strony=120
 
2016-05-06 13:26
Julia

Rozumiem że nie ma znaczenia czy kolagen wprowadzany jest katodą czy anodą? I co wtedy z masażem, można go pominąć?
 
2016-05-06 20:30
NTC
Admin

NTC posiada ładunek dodatni jako kosmetyk naturalny, lekko zbliżający się do naładowania neutralnego. Wprowadzenie kolagenu powinno się odbywać ładunkiem także dodatnim, żeby "wypychał" kolagen w pory, ale także jest możliwe wprowadzenie kolagenu za pomocą elektrody ujemnej ze względu na jego zbliżanie się w kierunku neutralnym. Należałoby spróbować pierwszej metody, jako naukowej, ale też można drugiej jako własnego doświadczenia. Masaż można pominąć ale nie zaszkodzi :)

Dodam jeszcze, że ważne jest aby NTC był dobrze uwodniony (nakładany z dużym nawilżeniem wodą) poniważ w formie typowo żelowej będzie później tworzył "skorupę" (dokładnie tak samo się dzieję, jeżeli używa się kolagenu jako bazę pod dermoroller).
 
2016-05-09 10:49

Wyświetlono posty od 1 do 4 z 4

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI