Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Strona główna   ›   Baza wiedzy   ›   Forum

Forum

FORUM
Autor Post Data postu
milka
Trądzik
Czy stosowanie kremu ntc przyniesie efekty podczas kuracji u 14-latki z trądzikiem i łojotkowym zapaleniem skóry?
 
2014-05-31 23:10
NTC
Admin
Zwalczanie trądziku
Stosowanie preparatu NTC jest polecane między innymi w przypadku skóry trądzikowo-łojotokowej, która objawia się przede wszystkim zaczerwienieniem, stanami zapalnymi, podrażnieniem, wypryskami.

Przyczyn powstawania takich problemów należy upatrywać w nadmiernym wydzielaniu łoju, zatkaniu porów i zachwianiu równowagi w naturalnej florze bakteryjnej skóry poprzez zmianę jej odczynu z kwaśnego na zasadowy.

Kolagen NTC dzięki niskiemu pH przede wszystkim przywraca naturalną równowagę kwasowo-zasadową, działa bakteriobójczo, normalizuje procesy złuszczania naskórka. Przyczynia się także do obniżenia natłuszczenia skóry do wartości prawidłowych, co wpływa na przywrócenie równowagi wodno-lipidowej cery trądzikowej.

Oprócz tego tropokolagen wpływa korzystnie na pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu sebum nie jest wydzielane w nadmiarze. Kwas hialuronowy sukcesywnie nawilża skórę.

Stosowanie NTC skutecznie wspomoże walkę z cerą łojotokową, jednakże jest to proces długotrwały. Sumienna i prawidłowa aplikacja zapobiega nawrotom powstawania trądziku. Skóra stanie się gładka, nawilżona i zdrowa.

Trzeba również pamiętać aby nie łączyć kolagenu z środkami, które zawierają w swoim składzie związki cynku, siarki, kwasów owocowych i salicylowych, ceramidu, cytokinu czy retinolu. Wymienione substancje powodują, że kolagen traci swoje właściwości. W przypadku, kiedy chcielibyśmy użyć takiego kremu, należy odczekać ok. 40 min.

Prosimy o kontakt i podanie danych adresowych przez formularz na naszej stronie. Prześlemy darmową próbkę kolagenu NTC.
 
2014-06-02 13:58

Wyświetlono posty od 1 do 2 z 2

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI