Marka kosmetyków na sprzedaż - sprzedamy@kolagen-ntc.pl
Logowanie do serwisu

Zarejestruj się

Dla posiadających konto:
- darmowa wysyłka,
- dostęp do historii zakupów,
- bieżący podgląd statusu zamówień

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Login
Hasło
 

Zapomniałem hasła

Efekty stosowania NTC

Kolagen w postaci tropokolagenu tworzy matrycę, która odpowiada za strukturę naszej skóry. Po ok. 25 roku życia (choć jest to sprawa bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji genetycznych, a także czynników zewnętrznych) proces biosyntezy tropokolagenu w organizmie stopniowo spowalnia. W skórze właściwej zaczyna brakować kolagenu, a oprócz tego zwiększa się ilość jego zniszczonych cząstek, co wiąże się z tym, że skóra staje się słabsza i obniża się zdolność zatrzymywania wody. Najbardziej widocznym objawem tych zmian jest pojawianie się zmarszczek, suchość skóry oraz utrata jej jędrności i sprężystości.

 

Przenikanie NTC do skóry właściwej

Preparat NTC zawiera w swoim składzie kolagen w postaci nanocząsteczek tropokolagenu, dzięki czemu skutecznie przenika do głębszych warstw skóry, uzupełnia braki naturalnego tropokolagenu, a także zwiększa jego naturalną produkcję w organizmie, przyczyniając się do odbudowy skóry.

 

Efekty po pierwszych aplikacjach.

Efekty stosowania NTC możemy zauważyć już po pierwszym zastosowaniu. NTC przywraca odpowiednie pH skóry, a naskórek staje się delikatny i miękki w dotyku.

 

Efekty po dłuższym czasie aplikacji

Po dłuższym czasie stosowania – od kilku do kilkunastu dni – możemy zauważyć poprawę stopnia nawilżenia, skóra staje się gładka i jędrna, zmniejsza się ilość podrażnień i krost, przyspiesza się leczenie trądzika i gojenie ran potrądzikowych.

 

Efekty przy regularnym stosowaniu NTC

Dalsze regularne stosowanie NTC powoduje zwężenie porów, reguluje wydzielanie sebum, a zmarszczki na twarzy, zwłaszcza w okolicach oczu i ust oraz na szyi stają się mniej widoczne. Naturalnie zawarta w preparacie melanina wyrównuje koloryt skóry i redukuje przebarwienia, a także tworzy ochronną barierę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dodatkowa zawartość kwasu hialuronowego poprawia gospodarkę wodną skóry i ogranicza parowanie wody, co w szczególności pozytywnie wpływa na cerę suchą.

 

Trwała odbudowa struktury skóry

Systematyczna i prawidłowo przeprowadzana aplikacja NTC prowadzi przede wszystkim do pełnej i trwałej odbudowy struktury skóry. Przywraca jej zdolność do wiązania wody, zmniejsza ubytki kolagenu, zwiększa jego produkcję w skórze właściwej, przyspiesza regenerację naskórka, a także uruchamia procesy naprawcze skóry, powodując, że organizm naturalnie broni się przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego.

 

Stosowanie NTC przywraca prawidłowe działanie i kondycję skóry, przyczyniając się do skutecznego spowolnienia procesów starzenia skóry.

 

  wstecz

 
 

© 2017 KOLAGEN NTC
Projekt i realizacja KAMPEKI